м. Дніпро, вул. Андрія Фабра (Сєрова), 4+38 056 234 41 01+38 067 425 00 42
Charm Studio - everywhere...
Charm Studio - everywhere...
Charm Studio - everywhere...

Статті

Модні техніки фарбування
У шарм-студії Chanté пропонують будь-які техніки фарбування волосся - зокрема, такі популярні сьогодні, як брондування, шатуш і омбре
>
Ламінування волосся
Будь-яка жінка мріє про красиве і, звичайно, здорове волосся і часом витрачає на реалізацію свого бажання чимало коштів і сил: купує дорогі засоби та препарати, п'є вітамінні комплекси, відвідує салони краси ...
>
Всі статті

Акварельна техніка в макіяжі - це ціле мистецтво

Раніше вважалося, що акварельний техніка в макіяжі підходить лише для подіуму і фотосесій і застосовувалася тільки в області фейс-арту і болю-арту. В даний час її все частіше використовують для весільного макіяжу та інших важливих свят і заходів. Вашій увазі представлено відео, де акварельний техніка прекрасно виглядає також в коктейльній і вечірньому макіяжі.

Модні техніки фарбування

У шарм-студії Chanté пропонують будь-які техніки фарбування волосся - зокрема, такі популярні сьогодні, як брондування, шатуш і омбре.

Що являють собою ці методики, і чим вони відрізняються між собою? Відповіді знайдете в цій статті!

Всі три техніки відносяться до варіантів складного фарбування, головне правило якого - максимальна природність і (зазвичай) ефект вигорілого волосся. На перший погляд, брондування, шатуш і омбре схожі між собою, однак насправді різниця між ними досить істотна.

Модні техніки фарбування

Брондування

Ця техніка колорування стала останнім часом дуже модною. Вона створює ефект плавного переходу між декількома різними відтінками волосся, найчастіше - варіаціями шатена і блонда. В результаті зачіска набуває візуальний обсяг, а самі локони переливаються, немов на сонці.

Брондування - процедура непроста і трудомістка, потребує грамотного підходу

У техніки брондування є безліч переваг. Такий тип фарбування освіжає обличчя, добре маскує сивину, робить волосся візуально більш густими. Крім того, розтяжка кольору від світлих кінчиків до темного коріння прекрасно приховує відростаюче коріння, а значить, дозволяє економити на постійному фарбуванні волосся.

Брондування
Майстер повинен враховувати безліч нюансів, зокрема, пам'ятати, що різниця між найбільш темним і світлим відтінками не може перевищувати трьох тонів.
Найпростіше застосувати техніку брондування при базовому русому, середньо- і світло-каштановому кольорах волосся.
Брондування

Шатуш

Шатуш передбачає хаотичне фарбування невеликих прядок з урахуванням прикореневого відступу, межі якого розмиваються завдяки попередньому начісуванню волосся. Ця методика більше підходить брюнеткам - на світлих локонах її ефект не такий помітний. Дівчатам з короткою стрижкою теж краще вибрати іншу техніку фарбування.

Шатуш не тільки створює ілюзію вигорілого волосся, але і дозволяє позбутися від наслідків минулих невдалих експериментів з кольором, а також, завдяки плавним переходам відтінків, набагато рідше підфарбовувати коріння.

Омбре

На французькій мові «Ombre» означає «затінення, тінь». Дана техніка створює дуже цікавий ефект, коли колір волосся плавно змінюється від коренів до кінчиків, причому відтінки можуть бути абсолютно різними. Границя переходу при цьому дуже м'яка, непомітна, природна.

Цей вид колорування відкриває простір для фантазії. Ви можете «замовити» собі комбінацію «темні корені і світлі кінчики» або, навпаки, «світлі коріння і темні кінчики», зробити границю переходу більш-менш контрастною, використовувати сміливі поєднання кольорів ... При вмілому підході результат завжди вражає!

Який би варіант складного колорування ви не обрали, пам'ятайте: головне - звернутися за допомогою до професійних майстрів. Самостійно, в домашніх умовах, виконати описані техніки фарбування вкрай складно.