м. Дніпро, вул. Андрія Фабра (Сєрова), 4+38 056 234 41 01+38 067 425 00 42
Charm Studio - services

Про нас

Краса - це особлива сила. Красива жінка з легкістю підкорює оточуючих і впевнено йде по життю. Красивим заздрять, ними захоплюються, їх боготворять ...

Доглянуті нігті, блискуче волосся, здоровий колір обличчя, підтягнуте тіло - з цих дрібниць складається образ розкішної і привабливою Жінки.

Стати такою Жінкою під силу будь-якій представниці прекрасної статі. Адже краса - це не дар, а справжнє мистецтво, яке вимагає дбайливої турботи і любові до себе. Саме з любовного догляду за собою починається не тільки зовнішнє, але і внутрішнє перетворення. Увага до потреб власного тіла дарує жінкам царську поставу і змушує їх очі сяяти яскравіше.

Виділіть декілька годин і відвідайте Charm Studio Chanté. Ми запропонуємо вам комплекс процедур по догляду, які допоможуть вам відчути себе молодшою та красивішою. Ви відпочинете тілом і душею та отримаєте невимовне задоволення, милуючись своїм відображенням у дзеркалі.

Chanté пропонує широкий спектр послуг, починаючи від манікюру та візажу і закінчуючи косметологією. Будь-яка процедура студії - це крок назустріч молодості, краси і гарному настрою. З нашого салону ви вийдете зміненою, відпочившою - трохи щасливішою.

У нас працюють досвідчені фахівці: перукарі, візажисти, косметологи, майстри манікюру і педикюру. Кожен - кваліфікований професіонал у своїй галузі, який добре знає і любить обрану справу.

У Charm Studio Chanté панує умиротворена атмосфера затишку і створені всі умови для релаксу та відпочинку. Кожен клієнт - наш друг. Кожного ми зустрічаємо щирою посмішкою і завжди готові допомогти, підказати, дати професійну пораду. Сам дух і настрій студії Chanté надає чарівну дію, змушуючи жінок на час забути про все на світі і просто насолоджуватися життям.

Charm Studio Chanté - це маленький комфортний світ, покликаний служити справі Краси. Маленький світ, в якому виконуються жіночі мрії.

Чому ми?

  1. Кращі майстри. У Charm Studio Chanté працюють тільки перевірені талановиті майстри з великим досвідом роботи, які не тільки знають, але і щиро люблять свою справу. Кожен наш фахівець володіє внутрішнім чуттям, багатою фантазією і вміє знайти підхід до будь-якого клієнта. Але головне, наші співробітники постійно розвиваються, проходять курси підвищення кваліфікації і беруть участь в різних тематичних семінарах. Ви можете бути впевнені, що потрапите до рук високообдарованих досвідчених професіоналів.
  2. Доступність. Ми вважаємо, що кожна жінка повинна мати можливість доглядати за собою і відвідувати салони краси. Саме тому ми пропонуємо помірні ціни, які доступні більшості людей.
  3. Елітна косметика. У своїй роботі наші майстри використовують виключно професійну косметику найвищої якості з натуральними інгредієнтами. Ми уважно стежимо за безпекою і екологічністю матеріалів, з якими працюємо.
  4. Гарний сервіс. У студії шарму (шарм-студії / Charm Studio) Chanté ви зустрінете найгостинніший прийом і поринете в розкіш істинного комфорту. У нас панує дуже тепла, дуже привітна атмосфера, завдяки чому ви на кілька годин відволічетеся від всіх своїх турбот і будете просто насолоджуватися життям.
  5. Широкий спектр послуг. У студії шарму (шарм-студії / Charm Studio) Chanté ми пропонуємо найширший спектр послуг з догляду за зовнішністю. Наші майстри допоможуть вам створити незабутній образ вашої мрії.

Приходьте до нас - ми допоможемо вам стати яскравою і чарівною! Подаруйте собі кілька годин задоволення ... вони з лишком окупляться захопленням і чоловіків, і щирими компліментами друзів!