м. Дніпро, вул. Андрія Фабра (Сєрова), 4+38 056 234 41 01+38 067 425 00 42
Charm Studio - services

Ламінування волосся

Будь-яка жінка мріє про красиве і, звичайно, здорове волосся і часом витрачає на реалізацію свого бажання чимало коштів і сил: купує дорогі засоби та препарати, п'є вітамінні комплекси, відвідує салони краси ... Представниці прекрасної статі сподіваються відшукати методику, здатну повністю перетворити їх локони, надати їм об'єм та блиск, наповнити енергією до самих кінчиків.

Тому не дивно, що техніка ламінування волосся користується таким попитом. Ця процедура досить недорога, фінансово доступна багатьом, безпечна, а головне - ефективна! При правильному виконанні вона зробить волосся гладкими, сяючими, розкішними ...

Детальніше про чудо-процедури ми розповімо в цій статті, де відповімо на найпоширеніші питання.

Що таке ламінування?

Ламінування є не лікувальною, а косметичною процедурою, під час якої кожен волосок покривається найтоншої плівкою спеціального складу. Це дозволяє домогтися ефекту «гладкого шовку», зберігає колір волосся і робить їх об'ємніше на 10%.

Вся процедура триває близько 2-2,5 годин.

Скільки потрібно процедур?

Зазвичай вистачає однієї процедури для отримання бажаного ефекту. Вже після першого відвідування салону волосся стає більш гладкими, яскравіше блищать на сонці і виглядають доглянутими.

Однак бувають винятки - наприклад, коли локони дуже пошкоджені або ж мають надто пористу структуру. Досвідчені майстри в таких випадках радять провести попереднє оздоровлення волосся і тільки потім приступити до ламінування.

Яка тривалість ефекту ламінування?

За звичайних обставин жінка може насолоджуватися ефектом ламінування не менше 3-х тижнів, у вдалих випадках - півтора місяця. І весь цей час волосся буде виглядати здоровим і красивим.

Крім того, ламінування можна робити багаторазово, ніяких обмежень не існує. Волосся вбирають потрібну їм кількість складу, а тому небезпеки перенасичення немає.

Чи не шкідливо ламінування для фарбованого волосся?

Процедура ламінування абсолютно безпечна для фарбованого волосся. Більш того, ця методика дозволяє зберігати насиченість кольору максимально довго. Такий ефект досягається завдяки тому, що покриті ламінуючим складом волоски краще утримують молекули фарби, і в результаті відтінок не вимивається.

Однак слід пам'ятати, що фарбування волосся повинно випереджати ламінування, а не навпаки.

Чи можна сушити феном ламіновані волосся?

Ламіноване волосся цілком можна і потрібно сушити феном. Після ламінування локони стають помітно піддатливими, їх простіше укладати, а зачіска довше тримає форму. Так відбувається через те, що гаряче повітря з фена нагріває склад, що обволакує волоски , і вони легше зберігають набуту форму.

Яке волосся можна піддавати ламінуванню?

Ламінування прекрасно підходить для будь-якого волосся. Особливо благотворно ця процедура впливає на локони пошкоджені, позбавлені блиску, посічені або просто недостатньо густі і пишні від природи.

Чи небезпечно ламінування?

Ламінуючий склад абсолютно нешкідливий і навіть корисний для волосся – біокомплекси, що містяться в ньому оздоровлюють локони зсередини. Волосок продовжує «дихати», при цьому корисні речовини і волога зберігаються в ньому - захисна плівка не пропускає їх назовні.

Однак дуже важливо врахувати професіоналізм свого майстра і якість косметики, що використовується. Потрібно звертатися лише до кваліфікованими фахівців, які досконало знають свою справу і працюють тільки з перевіреними матеріалами.